Jesteś tutaj: Zespół

Kim jesteśmy?

Dziewczyny z pasją, kochające to, co robią.

Aneta Imielska– jestem magistrem wychowania fizycznego, dyplomowaną masażystką. Masaż to nie tylko mój zawód, to ogromna pasja, którą stale rozwijam. Jestem również wyczynowym sportowcem. Specjalizuję się w kolarstwie górskim w maratonie MTB (wielokrotna Mistrzyni Polski w kategorii Masters Kobiet) oraz od niedawna w Triathlonie. Również jestem instruktorem PZN narciarstwa zjazdowego oraz trenerem personalnym. W każdej z dyscyplin masaż był nieodłączną formą mojej regeneracji, dlatego wiem jak ważna jest odnowa biologiczna.    Swoimi masażami pomagam wielu zawodnikom w odzyskaniu energii i siły do dalszych wyzwań.

Klaudia Nierzewska – z wykształcenia jestem pielęgniarką, z zamiłowania masażystką. Jestem po wielu kursach kwalifikacyjnych i chęć dalszego rozwoju przed poznaniem kolejnym technik oraz sztuk masażu napędza mnie do jeszcze większej i cięższej pracy. Wielokrotnie pomogłam wielu osobom w ich dolegliwościach bólowych, a to jest dla mnie największą satysfakcją.   


Przeprowadzimy z Państwem krótką rozmowę, odpowiadając na wszystkie pytania. W ramach pierwszej wizyty zaproponujemy najbardziej odpowiedni masaż (jeśli nie dokonali Państwo wyboru).

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Łąkowa 2
55-080 Smolec
biuro@od-nowa.wroclaw.pl


NA SKRÓTY